نتایج جستجو برای عبارت :

عضله سازی با ایکس بادی

عضله سازی زنان یکی از موضوعاتی است که طرفداران خاص خود را دارد.
البته خیلی از افراد، عضله‌سازی را با چاق‌شدن اشتباه می‌گیرند؛ اما لازم است بدانید که عضله‌سازی،‌ یعنی افزایش بافت عضلانی و بدون چربی بدن.
امروزه اکثر خانم‌ها برای خوش‌فرم شدنِ بدنشان،‌ سراغ تمرینات بدنسازی می‌روند تا چربیِ بدنشان را به حداقل برسانند و استایلی ورزشکاری و عضلانی بسازند.

ادامه مطلب
سررشته‌ای برای شروع تغذیه‌ی پیش از تمرین ندارید؟ این مقاله را بخوانید تا نوع وعده‌ی غذایی که باید بخورید و بهترین مکمل برای آن وعده را یاد بگیرید.
وزنه‌بردارهای جدی نیاز به مقدار زیادی انرژی و تمرکز بر تأمین سوخت تمرین‌های شدید خود دارند. تغذیه و مصرف مکمل پیش از تمرین، به مؤثرترین شیوه‌ی ممکن، این اهداف را به انجام می‌رساند. اگرچه دوره‌ی پیش از تمرین، زمانی برای ارتقاء رشد عضله نیز است.
برای تجربه‌ی رشد عضله متناسب با کار شدید در با
ماهی شاید ماهی اولین ماده‌ی غذایی نباشد که در ذهن دارید، اما اگر می‌خواهید عضله سازی کنید، ماهی، بهترین منبع پروتئین مورد نیاز برای اینکار است! یکی از بهترین ماهی‌هایی که می‌توانید بخورید، سالمون است. سالمون در هر ۱۰۰ گرمش، حدود ۲۰ گرم پروتئین دارد.همچنین حاوی سایر مواد مغذی سالم مانند چربی‌های اشباع نشده و اسیدهای چرب امگا ۳  هم هست. سالمون، یک منبع عالی از ویتامین D نیز می‌باشد که در ساخت عضلات بسیار مهم است. اگر سالمون دوست ندارید، م
بخش اول: نکات تمرینهای استقامتی۱-سه بار در هفته، روزانه حداقل ۳۰ دقیقه وزنه بزنید. شما می توانید از دستگاه ها، وزنه های آزاد، کش های تی آر ایکس، کلاسهای وزنه برداری و یا ترکیبی از این گزینه ها استفاده کنید.هرگز بی مهابا و نسنجیده وزنه بر ندارید. این کار نیاز به قرارگیری صحیح و هدف قرار دادن صحیح فیبرهای عضلانی دارد. در یک کلاس مقدماتی برای برداشتن وزنه ها و نحوه صحیح اجرای حرکات زیر نظر یک شخص آموزش دیده شرکت کنید.۲- بین روزهایی که وزنه می زنی
درد شروع توجه به یک نقطه است و مى تواند منشأ مواجهه ى بیشتر و آگاهى باشد.
وقتى براى اولین بار یا بعد از مدتها نرمشى انجام مى دهم، درد و کششى حس مى کنم، یا خشکى و گرفتگى اى. آنجاست که انگار عضله اى بیدار شده یا براى اولین بار کشف مى شود. آگاهى اى بیدار مى شود. که آن نقطه هست و مى خواهد حرکت کند. مى خواهد نفس بکشد. 
چند روزى که با مدارا نرمش را ادامه مى دهم، که به آن نقطه توجه مى کنم، نرم نرمک حرکت هایش روان مى شود و من از درد رها.

اثر بوتاکس موقتی است یا دائمی؟
با تزریقات مکرر اثر بوتاکس تقریبا دائمی می شود زیرا به تدریج زمانی که به عضله ای سم یوتولینیوم تزریق می شود، عضله مربوط آتروفیک و ضعیف می شود. هدف از تزریق هم همین است. عضلات قوی در ناحیه پیشانی زمینه ساز چین است و ضعیف شدن عضلات از این مساله پیشگیری می کند.

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
دو نوع روش برای لاغری با ایکس بادی و یا چربی سوزی داریم
عضله شدن چربی ها و ایجاد توده عضلانی بدون چربی
همانطور که میدانید چربی ها حجم بیشتری از عضله را دارنند همانطور که
در تصویر زیر میبینید وزن هر دو یکی میباشد اما عضله حجم کمتری دارد.
مقایسه چربی و عضلهپس ما میتوانیم تمرکز را روی کاهش سایز شما بگذاریم و این تناسب اندام را تا مدت ها حفظ کنیدروش دیگر روش هوازی و چربی سوزی با از گردش خون و هضم بیشتر میباشد. این تمرینات که در جلسات تمرینی انجام
المان‌های تمرینی دوریان یتس

زمانی که ست‌های تمرینی را عادی اجراء می‌کردم، به‌میزانی که عضله‌ام بتواند برای ست بعدی ۱۰۰ درصد تلاش خود را به‌کار بگیرد بین ست‌ها استراحت می‌کردم. بین ست‌ها به ساعت نگاه نمی‌کنم یا ثانیه‌شماری هم نمی‌کنم. میزان استراحت تا حدود زیادی بستگی به میزان انرژی دارد که در ست قبلی صرف کرده‌ام. اگر مثلاً ست قبلی‌ام، ۲۰ تکرار پرس پا بوده، شاید قبل از اجراء ست بعدی ۴ الی ۵ دقیقه استراحت کنم تا عضله‌ام کامل ریکاو
بخش اول: نکات تمرینهای استقامتی
1-سه بار در هفته، روزانه حداقل 30 دقیقه وزنه بزنید. شما می توانید از دستگاه ها، وزنه های آزاد، کش های تی آر ایکس، کلاسهای وزنه برداری و یا ترکیبی از این گزینه ها استفاده کنید.

هرگز بی مهابا و نسنجیده وزنه بر ندارید. این کار نیاز به قرارگیری صحیح و هدف قرار دادن صحیح فیبرهای عضلانی دارد. در یک کلاس مقدماتی برای برداشتن وزنه ها و نحوه صحیح اجرای حرکات زیر نظر یک شخص آموزش دیده شرکت کنید.
2- بین روزهایی که وزنه می زن
آب و عضلاتایا میدانید چرا بعضی از روزها احساس بی رمقی و ناتوانی میکنید و قدرت لازم را ندارید؟
یکی از دلایل آن میتواند کم آبی بدن باشد شما برای حرکت دادن عضلات خود به آب نیاز دارید غلظت و تراکم آب دربافت های مانند عضله که از نظر متابولیک فعال می باشند بیش از هر جای دیگری در بدن می باشد در بافت های غیر فعالی مانند چربی پوست و بعضی از بخش های استخوان کمترین تراکم را دارد عضلات بوسیله اعصاب کنترل می شوند
تحریک الکتریکی اعصاب و انقباض عضلات در نتی
راهکار های تقویت چشم
کاربران رایانه معمولا عادت به پلک زدن ندارند و اغلب وقتی پای تلویزیون می نشینند پلک نمی زنند. حال به عنوان یک تمرین و برای تقویت عضله چشم به مدت چند دقیقه و هر ۴ثانیه یک بار پلک بزنید. البته تعداد زیادی هستند که به علت بیماری ها و مشکلات چشمی باید از عینک یا لنز استفاده کنند اما بیشتر مردم و افرادی که به قصد اصلاح دید خود عینک می زنند، می توانند با تمرینات ساده ای که طی ۵مرحله عضله چشم را تقویت می کند، به میزان زیادی از ضعی
عضله سازی آرزوی هر بدنسازی است. علاوه بر بدنسازها دیگر افراد معمولی هم دوست دارند در مدت زمان اندکی عضله سازی کنند و از شر چربی‌های دور بازو و شکم خود خلاص شوند. عضله سازی عنوان به ظاهر بزرگ و دشواری است اما فرایند عضله سازی ساده‌تر از آن است که فکرش را می‌کنید. امروز ما در جیمیتو به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به راحتی شروع به عضله سازی کنید و چربی‌های بدنتان را اندک اندک حذف نمایید. همراه ما بمانید و نکاتی که در مورد عضله سازی به شما یادآ
یک درد عصبی روی ورید تمپورال سمت چپم حس میکنم. تمام عضله های پاهام بخاطر ورزش سنگین دیروز گرفته و دلم برای پیپ تنگ شده. دیروز استوری گذاشتم و یک دقیقه ازش نگذشته بود که ریپلای زد. اما هیچ وقت وقتی من چیزی بهش جواب میدم چیزی نمیگه که طولانی حرف بزنیم. همیشه ایموجی خالی میفرسته. احساس میکنم اگه جوابش رو بدم دارم خودم رو میچسبونم و حقیقت هم همینه و نمیخوام این اتفاق بیوفته. عضله پشت ساق پام هم حتی درد میکنه!
میدونی چیه ناتانائیل؟‌ بعضی چیزا توی ز
یک درد عصبی روی ورید تمپورال سمت چپم حس میکنم. تمام عضله های پاهام بخاطر ورزش سنگین دیروز گرفته و دلم برای پیپ تنگ شده. دیروز استوری گذاشتم و یک دقیقه ازش نگذشته بود که ریپلای زد. اما هیچ وقت وقتی من چیزی بهش جواب میدم چیزی نمیگه که طولانی حرف بزنیم. همیشه ایموجی خالی میفرسته. احساس میکنم اگه جوابش رو بدم دارم خودم رو میچسبونم و حقیقت هم همینه و نمیخوام این اتفاق بیوفته. عضله پشت ساق پام هم حتی درد میکنه!
میدونی چیه ناتانائیل؟‌ بعضی چیزا توی ز
دوش آب گرم تنش عضله را التیام و درد گرفتگی عضله را کاهش می دهد. اگر سردوشی قوی دارید که دیگر چه بهتر! اجازه دهید آب گرم مانند یک ماساژور روی شانه ها، گردن و کمر کار کند. تحقیقات نشان داده دوش آب گرم می تواند سطح اکسی توسین را بالا ببرد و اضطراب را کاهش دهد. هرکسی در کارش استرس را تجربه می کند می تواند از این مزیت دوش آب گرم بهره مند شود. دوش آب گرم همچنین مانند یک ضد احتقان طبیعی عمل می کند و باعث التیام نشانه های سرماخوردگی می شود، چون بخار آب گرم
وقتی صحبت از تغذیه‌ی صحیح پس از تمرین می‌شود، بحث‌های زیادی وجود دارد. مشخص کنید بهترین مکمل‌ها برای مصرف پس از تمرین کدام اند و چرا مؤثر هستند!
گچ تمرین پاک شده و یک تمرین شدید دیگر ثبت گردیده است.
اکنون وقت آن است که به خانه بروید و رشد کنید. اما نه خیلی سریع! یک کار حیاتی دیگر باقی می‌ماند.
وزنه‌بردارهای علاقه‌مند مثل خودتان باید بدانند که افزایش عضله تا حد زیادی توسط آنچه بلافاصله پس از تمرین انجام می‌شود، تعیین می‌گردد.
و از میان
شبیه ساز ورزشی داینا

ماساژور و شبیه ساز ورزشی داینا

دستگاه شبیه ساز ورزشی داینا

قیمت حراج: 200000 تومان

شبیه ساز ورزشی داینا

​ این ماساژور شکمی دارای تکنولوژی تحریک الکتریکی عضله یا EMS می باشد.به این صورت که این فرکانس های ملایم به صورت ریتمیک و ملایم و با سیگنال های نزدیک به سیگنال مغز بطور مستقیم وارد ماهیچه شده و به آن قسمت از بدن که نصب کرده اید دستور چربی سوزی و فعالیت ماهیچه و عضله سازی را می دهد.بنابراین ماهیچه ابتدا چربی سوزی کرد
برنامه غذایی افزایش حجم ، افزایش وزن
اضافه کردن وزن برای عده ای از مردم به اندازه لاغر کردن سخت است .از آن جایی که نمی توان برای هر کس به طور شخصی یک برنامه غذایی ارائه کرد ،ما برای شما در این مقاله برنامه غذایی افزایش حجم و برنامه تمرینی در باشگاه بدنسازی مناسب آماده کرده ایم که حداقل می تواند به شما ایده هایی برای دستیابی به آنچه که می خواهید بدهد .خوردن 4000 کالری در روز ممکن به شما حس یک خرس را که در انتظار خواب زمستانی است، بدهد. اما زمانی که
پیش از اینکه مراقبه جدید رو شروع کنیم، چند جلسه باید تمرین کنیم، در این جلسات چندین دستورالعمل جداگانه وجود داره تا بتونید این مراقبه رو مرحله به مرحله یاد بگیرید. وقتی بر روی هر مرحله تسلط پیدا کردید، می تونیم همه رو با هم جمع کنیم. برای شروع روی صندلی خود صاف بنشینید (یاحتی بر روی زمین دراز بکشید ، هر طور که راحت هستین ) و هر دو پاهاتون رو صاف روی زمین بگذارین و یا در حالت نیلوفری (پاها به صورت ضربدری) بنشینید بالشی زیر باسن تان بگذارین دستات
http://WWW.NEGARSKIN.IRعوارض جانبی بوتاکس چیست؟

عارضه عمده بوتاکس ضعیف شدن عضلاتی است که در اطراف محل تزریق هستند و بنای اولیه بر اثر دارو رویشان نبود، مانند عضلات حرکت کره چشم که دوبینی می دهد و یا عضله بالابرنده پلک که افتادگی پلک می‌دهد.http://WWW.NEGARSKIN.IR
بواسیر یا هموروئید نوعی از بیماری های مقعدی است. این بیماری در اثر تورم عروق و التهاب عروق مقعدی ایجاد شده و موجب گشاد شدن عروق می شود. بواسیر با علائمی مثل درد، خارش، سوزش شناخته می شود. البته احتمال خونریزی و حس کامل نبودن دفع نیز در مراحلی از این بیماری وجود دارد. علت بواسیر سبک زندگی غلط است که موجب می شود، فشار زیادی به عروق مقعدی وارد شود. به طور مثال کم تحرکی، بارداری، یبوست و …. از جمله عواملی هستند که ریسک ابتلا به این عارضه
بواسیر یا هموروئید نوعی از بیماری های مقعدی است. این بیماری در اثر تورم عروق و التهاب عروق مقعدی ایجاد شده و موجب گشاد شدن عروق می شود. بواسیر با علائمی مثل درد، خارش، سوزش شناخته می شود. البته احتمال خونریزی و حس کامل نبودن دفع نیز در مراحلی از این بیماری وجود دارد. علت بواسیر سبک زندگی غلط است که موجب می شود، فشار زیادی به عروق مقعدی وارد شود. به طور مثال کم تحرکی، بارداری، یبوست و …. از جمله عواملی هستند که ریسک ابتلا به این عارضه
تحریک عضلات الکتریکی (ELECTRIC MUSCLE STIMOULATION) چیست ؟EMS استخراج انقباض عضلات با استفاده از تکانه های الکتریکی است .آیا بیش از حد علمی به نظر می رسد ؟ اما در واقع کاملاً ساده است !پالس ها توسط یک دستگاه ایجاد می شوند و از طریق الکترود به سطح پوست بالای عضلات می رسد تا تحریک شوند . پالس ها باعث انقباض عضلات می شوند ، بنابراین نتیجه شبیه به حرکت واقعی طبیعی و انقباض منظم ماهیچه ها است.
تمرین XBODY EMS می تواند برای ساختن و تقویت ماهیچه ها مورد استفاده قرار گیر
تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است

تزریق دیسپورت چگونه است؟---------------------------------------------------------------------------پاسخ:باسلام خوب است، دیسپورت ویا بوتاکس با ازکارانداختن حرکت عضله وبه تبع ان چین نیفتادن پوست باعث بهبودى چین دچروک پیشانى وخط اخم میشود ضمنا نوع دارو وپزشکى که تزریق مى کند ومهارت پزشک مهم است
http://WWW.NEGAhttp://WWW.NEGARSKIN.IRRSKIN.IR

در حال حاضر برای این بیماری هیچ دارویی کشف نشده و جراحی تنها راه درمان فیستول می باشد. که امروزه با لیزر این جراحی بسیار تمیز وراحت بدون درد وخون ریزی انجام میشود  اگر فیستول سرراست و  کمی عضله اسفینکتر دخیل باشد میتوان عمل فیستولوتومی انجام داد. در این روش با برداشتن سقف محل ، شکاف دورن کانال مقعد به شکاف بیرونی متصل و این شیار از داخل به بیرون التیام می یابد.
هرچند بعضی اوقات فیستول هفته ها و یا سالها پس از تخلیه خودش را نشان نمیدهد ولی ا
در ورودی معده شما، یک دریچه عضله ای حلقه ای شکل، وجود دارد، که اسفنکتر مری پایین (LES) نامیده می شود به طور معمول، LES بعد از عبور مواد غذایی بسته میشود اگر LES به طور کامل بسته نشود، اسید تولید شده توسط معده، می تواند به مری نفوذ کند این، می تواند سوزش سر دل را ایجاد کند ؛ اگر علائم رفلاکس اسید معده ،بیش از دو بار در هفته اتفاق افتد، شما بیماری رفلاکس اسید دارید، همچنین به عنوان بیماری ریفلاکس معده (GERD) شناخته می شود ، این بخش از سلامت نمناک به توضی
توی بدنسازی چیزی که بیش از همه برام جالبه، توجه به جزئیاته. با هر تمرین متوجه یکی از قسمت های بدنت میشی و تلاش میکنی تقویتش کنی. همون عضله ای که تا دیروز نمی دونستی اونجاست، همون که هر روز بی تفاوت ازش استفاده میکنی؛ مثلا وقتی میخوای وسیله ای رو جابجا کنی، به بالاترین شاخه ی پتوس آب بپاشی یا بیرحمانه قطره های اشک رو از صورتت پس بزنی.
چند روز قبل که نوشته راه حل هایی ساده برای کاهش وزن را در توییتر با کاربران پویان شاپ به اشتراک گذاشتیم استقبال خوبی از این مطلب به عمل آمد. اما یکی از کاربران سوالی در مورد روش های افزایش وزن و چاقی پرسیده بود و ما در جواب راهکار ساده ای را با او در میان گذاشتیم:

برای افزایش وزن بهترین راه حل عضله سازی است و راه عضله سازی ورزش بدنسازی به همراه رژیم پرچربی می باشد. حداقل هفته ای سه بار باشگاه، گرفتن برنامه از مربی حرفه ای و رژیم پرچربی که شام

تابستون بود که تربیت 1 برداشتمباید تابستون صبح اول صبح از رخت خواب دل میکندم و میرفتم دانشگاه گاهی انقدر خلوت بود دانشگاه که میترسیدمدانشکده تربیتم ته دانشگاه بود  انگار که تو بیابون بود گاهی میشد صدای سگ شنید..میخواستم بهترین باشم. برا همین اگه یه دور نرم دویدن بود و یه دور پیاده روی من همشو تند میدوئیدم چون من مربی گری داشتم به اونا نمی گفتم ولی پیش خودم بهش فکر میکردم که من بهترمو خب دوئیدن زیاد اول صبح باعث میشه طعم خون توی دهنت حس کنی..
افزایش وزن با تمرینات قدرتی

عضله بیش از چربی وزن نمی کند

"دالان می گوید:" یک نظر رایج در هنگام دیدن
مقیاس این است که "عضله سنگین تر از چربی است" که گمراه کننده است.
"یک پوند چربی وزن یک پوند عضله دارد، اما حجم عضله چگال تر از حجم چربی و در
نتیجه سنگین تر است.

هنگامی که شما شروع به تغییر ترکیب بدن
خود را با تمرینات خود - با ساخت توده عضلانی و کاهش چربی بدن خود - وزن خود را
ممکن است افزایش دهد که خود موجب رژیم لاغری موثر در کوتاه مدت خواهد آورد. در
در حال حاظر برای این بیماری هیچ دارویی کشف نشده و جراحی تنها راه درمان فیستول می باشد. که امروزه با لیزر این جراحی بسیار تمیز وراحت بدون درد وخون ریزی انجام میشود  اگر فیستول سرراست و  کمی عضله اسفینکتر دخیل باشد میتوان عمل فیستولوتومی انجام داد. در این روش با برداشتن سقف محل ، شکاف دورن کانال مقعد به شکاف بیرونی متصل و این شیار از داخل به بیرون التیام می یابد.
هرچند بعضی اوقات فیستول هفته ها و یا سالها پس از تخلیه خودش را نشان نمیدهد ولی ا
http://WWW.NEGARSKIN.IRدو هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟

گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است.
ایکس بادی xbodyایکس بادی ورزشی با متد EMS میباشد که به معنی تحریک الکتریکی عضلات و چربی ها است؛ در این روش که پالس های الکتریکی کنترل شده که به وسیله ما تعیین میشود و در هر جلسه این پالس بر اساس نیاز بدنی افزایش میابد، سرعت عضله سازی و چربی سوزی ٣الی ٥ برابر حالت عادی بدنسازی و چربی سوزی افزایش میابداین یعنی با دو بار ورزش در هفته نیاز ورزشی شما بر طرف میشود لذا این ورزش برای کسانی که خواهان چربی سوزی یا عضله سازی هستند و وقت کافی ندارند بسیار منا
طی جراحی اسلیو معده بخشی از معده برای همیشه جدا می شود و بقیه آن با استفاده از منگنه جراحی بسته خواهد شد. اندازه معده پس از جراحی تا 75 درصد کاهش پیدا می کند.
جراحی اسلیو معده، هم به تنهایی می تواند به عنوان یک روش درمان چاقی استفاده شود و هم ممکن است پیش نیازی برای انجام سایر جراحی های لاغری مانند بای پس معده باشد.

روند جراحی اسلیو معده چگونه است؟
قبل از شروع جراحی اسلیو معده، بیمار توسط تیم بیهوشی بیهوش خواهد شد. اسلیو معده معمولا به کمک دور

توضیحات فایل
خلاصه کتاب حرکت شناسی پیام نور ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت و خلاصه کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی انتشارات دانشگاه پیام نور رشته تربیت بدنی در ۱۸۸ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۱۰
تعریف مفصل
م
توضیحاتی در مورد پروتز سینه
بهبود شکل و تناسب اندام شما به وسیله روش های مختلف جراحی پلاستیک، باعث افزایش اعتماد به نفس
شما شده و نیز باعث تغییر در نگرش دیگران نسبت به شما می شود. همه ساله
تعداد زیادی از زنان در سرتاسر دنیا، عمل جراحی پروتز سینه را انجام می
دهند و در واقع جراحی پروتز شایعترین عمل جراحی زیبایی
بر روی پستان ها می باشد. بر طبق مطالعات انجام شده میزان رضایت بیماران
بعد از انجام این عمل بسیار بالا می باشد و انجام جراحی پروتز عل
سلام
داشتم با یکی از خانم های آزمایشگاه حرف میزدم مکالمه جالبی شد.
قضیه این بود که من خیلی دوست داشتم یه مدت گیاه خواری کنم ببینم چجوریه و تاثیرات روحیش چیه چون خیلی توصیه شده و این خانمم خانم نسبتا معنوی ای هستش و داشتیم ازین صحبتا میکردیم. یه همچین چیزی شد
- میدونید چیه همش تقصیر شما خانماست
- چرا؟
- من همیشه دوست داشتم گیاه خواری کنم ولی نمیشه که همزمان هم بزرگ شد و ورزش کرد و هم گیاه خواری کرد
- چه ربطی به خانما داره؟ 0_0
- بدن ایده آل خانما برا
به قلم دامنه : به نام خدا. «جا‌به‌جایی در قدرت» اثر «الوین تافلر»، ترجمۀ خانم دکتر شهین‌دخت خوارزمی، «ترسیم مسیر قدرت از زور تا ثروت و از ثروت تا دانایی» است. از نظر تافلر «منبع قدرت در یک دوره، زور و خشونت بود؛ در دورۀ دیگر ثروت و دارایی، و در قرن 21 دانایی. که خلاصه‌اش در این شعار می‌گنجد: «عضله، پول و مغز». نماد زور، عضله، نماد ثروت، پول و نماد دانایی، مغز است. یعنی گشودن دریچه‌های دنیای دیجیتال به روی انسان. مانند گوشی‌های لمسی و پیام‌ر
آناتومی زانو – کشکک زانو
کشکک زانو ، استخوان کوچکی است که در جلوی مفصل زانو قرار دارد و در پشت آن، قسمت مفصلی انتهای پایینی استخوان ران با آن مفصل می شود. سطح پشت کشکک و سطح جلوی انتهای پایینی استخوان ران پوشیده از غضروف است و کشکک در این محل که به شکل یک شیار است می تواند به آسانی به سمت بالا و پایین بلغزد.
کشکک در واقع مانند یک سپر و محافظ در جلوی زانو است و ضرباتی که از جلو به زانو وارد می شود را جذب می کند.عضله چهارسر ران که مهمترین عضله برا
آناتومی زانو – کشکک زانو
کشکک زانو ، استخوان کوچکی است که در جلوی مفصل زانو قرار دارد و در پشت آن، قسمت مفصلی انتهای پایینی استخوان ران با آن مفصل می شود. سطح پشت کشکک و سطح جلوی انتهای پایینی استخوان ران پوشیده از غضروف است و کشکک در این محل که به شکل یک شیار است می تواند به آسانی به سمت بالا و پایین بلغزد.
کشکک در واقع مانند یک سپر و محافظ در جلوی زانو است و ضرباتی که از جلو به زانو وارد می شود را جذب می کند.عضله چهارسر ران که مهمترین عضله برا
بخش اول: تمرین های بدنسازی
1- خودتان را ملزم به انجام تمرینات سخت تر کنید.
رشد عضله زمانی اتفاق می افتد که ماهیچه ها را به کار بگیرید تا رشته های کوچک پاره شده و این شانس را پیدا کنند که بزرگ تر و قوی تر شوند. وقتی تمرینی را انجام می دهید که ماهیچه هایتان به آن عادت دارند، فرایند عضله سازی اتفاق نمی افتد. فقط زمانی ماهیچه هایتان بزرگ تر می شوند که تا وقتی در آن ها احساس کشش کنید، به تمرین ادامه دهید. بلافاصله پس از تشدید تمرین هایتان می توانید رشد
سیستم های تولید انرژی

(خلاصه مطالبی که در کلاس در خصوص سیستم های انرژی تدریس شد و برای امتحان حتما یک سوال می آید )

عضله برای آنکه به حالت انقباض درآید احتیاج به انرژی دارد. منبع اصلی انرژی عضله آدنوزین تری فسفاتATP است که به مقدار کمی در عضله وجود دارد ولی به مقدار زیادی انرژی آزاد می کند. کراتین فسفات CP منبع انرژی دیگری است که در سلولهای عضلانی ذخیره می شود. اگر مقدار ATP در سلول بیش از اندازه لازم باشد انرژی اضافی صرف تولیدCP می شود و در نتیجه م
با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی
در این مقاله به بررسی نقش عضلات در درد های زانو میپردازیم
همانگونه که استحضار دارید بسیاری از درد های زانو ناشی از مشکلات عضلانی میباشد که به انها دردهای میوفیشیال  می گویند که تشخیص آن فقط بر عهده یک فیزیوتراپیست مجرب میباشد زیرا در بسیاری از مواقع منشا درد با محل احساس درد فاصله دارد و همین تشخیص را مشکل میکنددر اینجا به ترتیب عضلاتی که نقاط ماشه ای آنها (trigger point)باعث درد زانو میشود را بررسی میکنی
لاغری و تناسب اندام باور نکردنیتکنولوژی EMS با استفاده از تحریک الکتروعضلانی، تمرینی با انقباض عضلانی قوی تر و شدید تر نسبت به تمرین در باشگاه بدن سازی و یا سایر ورزش ها برای شما ایجاد می کند. با توجه به فیزیک و اهدافتان، می توانید عضله سازی کنید و یا چربی سوزی انجام دهید بدنی شاداب تر و سالم تر داشته باشید. عضلات شما به سادگی کارآمدتر می شوند. تکنولوژی EMS بر روی بیش از 90٪ عضلات کار می کند که در مقابل باشگاه ورزشی که بر روی 30٪ عضلات کار می کند بس
مقاله شماره 134Modeling and Identification of Human Neuromusculoskeletal Network
Based on Biomechanical Property of Muscle
سال انتشار ۲۰۰۸ مدلسازی,و شناسایی شبکه عصبی عضلانی اسکلتی انسان براساس پارلمترهای بیومکانیکی عضلهشبیه سازی گزارش کار ۸خلاصه مقاله ۳پاور ۳۱ ص عالیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
@arshaddars
هفته قبل تزریق بوتاکس داشتم که پس از یک هفته افتادگی پلک یک‌طرف ایجاد شد، چه مدت به این صورت باقی خواهد ماند؟
گاهی مقداری از بوتاکس تزریق شده مهاجرت کرده و عضلات ناخواسته را ضعیف می کند. در افتادگی پلک بوتاکس روی عضله بالابرنده پلک اثر کرده  و بسته به مقدار دارویی که مهاجرت کرده زمان بهبودی حدود دو هفته است
روش تمرینی است که ترکیبی از دو تمرین می باشد و هر تمرین درست بعد از تمرین دیگر اجرا می شود. مزیت این تمرین ذخیره زمان و تمرین با شدت بالاست. بدنسازان ورزیده و پیشرفته اغلب فشار تمرینی خود را به کمک این سیستم افزایش می دهند.در سیستم تمرینی سوپرست دو حرکت متفاوت برای دو و یا چند گروه عضلانی بدون استراحت مابین اجرا می شود.
سه مفهوم تمرینی برای سوپرست وجود دارد :
تمرین عضلات آنتاگونیست : استفاده از عضلات  مخالف.
برای مثال : جلو بازو و پشت بازو (تمری
روش های درمانی جراحی زخم:
دبریدمان:
فرآیند تمیز کردن بافت های مرده ، کثیف و آلوده به میکروب ها ، دبریدمان نامیده می شود. مهم ترین قسمت درمان زخم ، دبریدمان است. این یک رویا خواهد بود که منتظر بمانید تا زخم بدون دبریدمان کافی بهبود یابد. عمل دبریدمان می تواند با برش پوست بافت های مرده ، شستشو با وسایل کورت یا برس ، تمیز کردن با دستگاه های شستشوی فشار قوی انجام شود.
بخیه، نزدیک کردن:
اگر پایه زخم به تمیزی کافی رسیده باشد ، لبه های زخم را می توان با
افزایش مقاومت عضلات
ورزش کلیستنیکس یا استریت ورک اوت یکی‌ از معدود ورزش‌هایی‌ می‌باشد که ورزشکار میتواند بدون استفاده از هرگونه وزنه و یا وسایل بدنسازی عضلات خود را به طور قابل چشمگیری افزایش بدهد. به هر حال این ورزش نمی‌تواند جایگزینی برای بدنسازان قدرتی‌ و کسانی‌ که عضلات توده‌ای میخواهند باشد.
در این ورزش عضلات بر اصل مقاومت تدریجی‌ ساخته میشوند. زیرا ورزشکار تنها با وزن خود این ورزش را انجام میدهد. اما کلیستنیکس میتواند مقدار قا
چند روز پیش برای اولین بار به فکر فرو رفتم که آخرین باری که خندیدم کی بوده... البته لبخند که زدم... اما خنده را یادم نمی آمد... همین الان دراز کشیده بودم و داشتم توییتر فارسی میخاندم و ناگهان خندیدم... چنان خندم گرفت که سرمو کردم تو بالش... بعد در حین خنده پوست لبمو روی دندونام حس کردم... عضله های گونه م رو روی بالش حس کردم... بعد صربان قلبم و حس کردم... بعد نفس هامو... و همچنان داشتم میخندیدم. .. خنده ی خودمو بعد از مدت ها احساس کردم... بغضم گرفت... منقبض شدم.
ترمیم پستان بعد از جراحت
ترمیم سینه پس از عمل برداشتن سینه یا جراحات وارد شده بر سینه برای بازسازی یا بازگردانی سینه که تمام یا بخشی از ان با جراحی برداشته شده یا بدشکل شده است قابل انجام است.در واقع ترمیم سینه به دلایل مختلفی توسط افراد انجام می شود.
علل مختلفی وجود دارند که موجب می شوند تا بانوان مجبور باشند قسمتی و یا تمام سینه خود را تخلیه کنند؛ از دست دادن سینه ها موجب می شود تا فرد از نظر ظاهری تفاوت هایی را با دیگران داشته باشد؛ این ا
الکتروتراپی چیست؟
الکتروتراپی یک اصطلاح گسترده‌ است. تمام روش‌هایی که به‌منظور درمان، در آن‌ها از ابزارهای الکتریکی استفاده می‌شود، در حوزه الکتروتراپی قرار می‌گیرند. فیزیوتراپیست‌ها به‌عنوان یکی از ابزارهای خود در خصوص توان‌بخشی افراد، از الکتروتراپی استفاده می‌کنند.
الکتروتراپی یک شیوه درمانی در طب فیزیکی است. در الکتروتراپی با دستگاه TENS به‌وسیله پدهای الکتریکی که بروی پوست قرار می‌گیرد، اعصاب و فیبرهای حرکتی عضلات، تحت تح
۱-وزن فعلی و درصد چربی بدنتان را ارزیابی کنید. اگر می خواهید چربی بدنتان را کم کنید، باید ابتدا خود را وزن کرده و چربی بدنتان را با دستگاه های کالیپر، اندازه بگیرید. پس از اندازه گیری چربی بدن به وسیله کالیپر، می توانید محاسبات مربوط به چربی را با استفاده از قد و وزنتان انجام دهید.
هنگام کات کردن، انتظار می رود ضمن حفظ عضله، از چربی بدن کاسته شود. پس شما به روشی نیاز دارید تا مطمئن شوید وزنی که از دست داده اید از چربی بوده و نه عضله. محاسبه درصد
سال گذشته مثل امشب زن عموی من به دنبال سرطان متاستاتیک فوت کرد
سارکوم که از عضله پای چپش شروع شده بود طی دو سال _حتی با درمان_ تا مغزش پیشروی کرد
و از پا درش آورد ...
موندن عمو و دختر عموی 3 ساله ی بیچاره ی من ...
این دو نفر رو که ببینم دلم آب میشه از غصه
هیچ کلمه ای نیست که بشه غم و تنهایی و دلتنگی عمو و دخترعموم رو باهاش توصیف کرد
دختر عموی بیچاره ی تنهای من ، بی پناه ترین دختر دنیاست
هرچی میخوام دعا کنم ، میگم خدا دلش شاد باشه، زندگیش قشنگ باشه ...

ا

بوتاکس از سم باکتری کلستریدیوم ساخته می شود، و نحوه کار آن به صورت غیر فعال کردن عصب در عضله است ، در نتیجه عضلاتی که تزریق شده اند قادر به انقباض نبوده و در نواحی پیشانی و خط اخم بیمار قادر نخواهد بود که اخم کند یا از عضلات پیشانی استفاده کند و این باعث بهبود چین و چروک و صاف شدن چین و چروک ها در محل تزریق شده می شود . محل های معمول تزریق ناحیه خط اخم ، خطوط پیشانی و اطراف چشم و در موارد خطوط اطراف لب و گردن و گونه های لپ می باشد. تزریق بوتاکس چن
کافئین، محرکی است که در قهوه، چای، شکلات و برخی از نوشابه‌های غیر الکلی یافت می‌شود. این محرک انقباض عضله‌ی قلب، مصرف اکسیژن، سوخت و ساز و دفع ادرار را افزایش می‌دهد.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، مصرف دوزی معتدل از کافئین باعث هوشیاری و تمرکز خواهد شد. در صورتی که مصرف بیش از اندازه‌ی آن می‌تواند باعث افزایش تپش قلب، فشار خون، عصبانیت و در برخی موارد باعث خستگی در افراد شود.
فقط عضله ای ست که زور می زند...!
کافکا
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال
برای داشتن اندامی مناسب باید بدانیم که چه مقدار کالری دریافت می‌کنیم و چه میزان کالری می سوزانیم. معمولا ورزشکاران میزان کالری که هنگام ورزش در باشگاه می‌سوزانند را بیش از حد واقعی تخمین می‌زنند.به گزارش سلامت نیوز به نقل از ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از My fitness pal، ورزشکاران فعالیت‌های مختلفی در باشگاه انجام می‌دهند و میزان کالری سوزی آن را معمولا بیش از حد ارزیابی می‌کنند. بررسی‌ها نشان داده است که میزان کالری سوزی دویدن بر روی تردمیل 13 درصد،
فعالیت‌ها یا ورزش‌های بی هوازی، آنقدر شدیدند که باعث ایجاد اسید لاکتیک می‌گردند. این سیستم ورزشی، توسط ورزشکاران غیر استقامتی، برای بهبود قدرت و سرعت، و برای بدنسازان برای ساخت عضله استفاده می‌شود.
سیستم‌های انرژی عضلات توسط تمرینات بی هوازی، در مقایسه با تمرینات هوازی متفاوت آموزش می‌بینند. به نحوی که در فعالیت‌های شدید و کوتاه از چند ثانیه تا ۲ دقیقه کارایی بیشتری خواهند داشت.
ایکس بادی سیستم مدرن و بسیار فشرده ورزشی
است که با پوشیدن جلیقه مخصوص و ارسال سیگنال به کلیه عضلات بدن بصورت
کاملا مدیریت شده آنها را با سرعت بالا ورزش میدهد و به این ترتیب در طول
جلسات 20 دقیقه ای و مدت  کوتاهی باعث چربی سوزی، لاغری، عضله سازی و تناسب
اندام میشود.
این روش ورزشی است که در آن از متد EMS (مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود.
در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی
مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی
چاقی سریع صورت و بدن از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
چاق شدن فقط در یک هفته
به دنبال سریع ترین راه فربه رفتن می گردید؟ فربه رفتن عضله از پروتئین آماده شده و بدون مرتبط بیشتر کالری های اضافی ممکن است به روغن بدن تغییر به. سر بودن متابولیسیم پایه سر بدن باعث چاق نشدن میشود بیش سر بوده و نفت و راه سر آنها با صورت دایم و سر تعداد بسیار پایان میشود یعنی هر چاه می خورند بسیار زود درمان دلیل های هورمونی و تومور تیرو

قوی ترین ماهیچه ی بدن انسان کدام است؟ 
هیچ پاسخی برای این سوال وجود ندارد، به این علت که روش های اندازه گیری قدرت ماهیچه ها با یک دیگر متفاوت است، ماهیچه دارای قدت آزاد (نیروی حداکثری)، قدرت محرک (حرکات تکراری)، نیروی ارتجاعی (اعمال نیروی سریع) و قدرت پایداری ( مقاومت در هنگام خستگی) می باشند، در بدن انسان سه نوع ماهیچه وجود دارد:قلبی، صاف و اسکلتی ؛ بخش سلامت نمناک در متنی جالب در مورد شگفت انگیز ترین حقایق ماهیچه های بدن توضیح خواهد داد.
م
کتاب شادخواری در رابطه با ارتباط غذا و گروه خونی منتشر شد غذاهایی که با هم نباید خورد مثل لوبیا با تخم مرغ یا لوبیا با پیاز یا لوبیا با سیر که در باغچه هم نباید در کنار هم کاشته شود مصرف غذاهایی که سبب کمبود مواد معدنی در بدن می شود مثلا قهوه سبب کمبود پتاسیم و کاهش روی یا زینک در بدن می شود کمبود پتاسیم سبب تپش قلب و اسپاسم عضله می شود و کمبود روی باعث کاهش حس چشایی و بویایی می شود که باعث می شود مصرف نمک و فلفل به غذا زیاد مصرف شود اما مهمترین ض
وقتایی که خیلی عصبی و ناراحتم  تمام ادم هایی که بهم حرفی زدن و جوابشون ندارم میان نظرم از بی ارزش ترین و رهگذر ها گرفته تا نزدیکانم از فلان دختر تو اتوبوس که اینو بهم گفت تا.... اونقدر این اتفاق تو ذهنم میاد و حرفا و بزخورد ها و واکنش هایی که میشد یا نمیشد نشون بدم تو ذهنم عملی میکنم و این درگیری تا یک ساعت یا حتی دوساعت ادامه داره و وقتی به خودم میام میبینم از عصبانیت تمام عضله های بدنم منقبض شده و انگار که واقعا جسمم اماده است که به اون شخص حمله
تمرینات شگفت انگیز بدنسازی (100% موثر و راحت)
تمرینات بدنسازی باید متناسب با شما باشد اینکه می خواهید در خانه تمرین کنید یا باشگاه بدنسازی و اینکه چند سال دارید یا وزنتان چقدر است و چند ها مسئله دیگر.
برای همین تمرینات بدنسازی را تا جایی انجام دهید که به بدنتان فشار زیادی وارد نشود و در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که چگونه تمرین کنید.
ادامه مطلب
اگر رسیدن به تناسب اندام و عضله سازی یکی اهداف شماست، استفاده از یک برنامه غذایی مناسب بعد از ورزش می تواند به اندازه فعالیتی که انجام دادید مهم باشد.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، مارنی سامیال به عنوان متخصص تغذیه ورزشی تاکید دارد خوراکی بعد ورزش می تواند باعث بهبود سریعتر، کاهش درد عضلانی، عضله سازی، بهبود عملکرد سیستم ایمنی و جایگزین گلیکوژن شود. گلیکوژن منبع اصلی سوخت برای ورزش است. عضلات از چربی های بدن به عنوان سوخت
هداف فاز حاد در آسیب ارنج :در فاز حاد هدفمان کاهش درد و التهاب ، بدست اوردfull ROM  در ارنج و مچ دست ، حفظ عضله از اتروفی است. تمرینات Active-assisted and active range-of-motion  برای بدست اوردن دامنه 15- 105 درجه بعد از دو هفته ضروریست. در نهایت بدست اوردن قدرت، هدفمانست. اهداف فاز تحت حاد هدفمان بدست اوردن full range of motion ، افزایش قدرت ارنج ، و بهبود فانکشن ارنج است.
اهداف فاز مزمنهدف این فاز حفظ دامنه کامل ارنج، افزایش قدرت و استقامت و بازیابی فعالیت های ورزشی است . 

ورزش به من آموخت...

فرصتهای زندگیم محدود هستند...

مثل تعداد هر حرکت.      

به من آموخت...                         

هر چیزی بیش از حد به من آسیب میرساند ....                                 

مثل تعداد تکرارهای هر حرکت.      

آموخت که ...                                

هیچوقت نمیتوان گفت به آخرین

نقطه موفقیت رسیده ام ...                      

مثل وزنه هایی که میزنم هر بار میتوانم

سنگین تر بزنم ،،،...                   

متابولیسم یا سوخت ساز نرخی است که بدن برای تامین انرژی خود کالری ها را می سوزاند.سرعت متابولیسم به عوامل متعددی شامل سن، جنسیت، چربی بدن، حجم عضله، سطح فعالیت، و ژنتیک بستگی دارد.
درحالی که یک فرد کنترلی بر روی جنبه های ژنتیکی متابولیسم ندارد، چندین راه برای کمک به افزایش سرعت سوختن کالری ها وجود دارد.
در این مطلب ۹ روش که متابولیسم یا سوخت و ساز را افزایش می دهد، خواهید آموخت.
ادامه مطلب
توضیحات دمبل آبی گرد
مشخصات فنی:

جنس:فوم متراکم+پلی اتیلن
ابعاد:طول:cm35 قطر: cm5/13

کارکرد:
مناسب برای پرورش اندام فوقانی
ایده­آل برای توانبخشی کاربردی
ایده­آل برای بهبود عملکردِ بازوها و مفاصل مرتبط، عضله و تاندون­ها، بخصوص برای چرخش داخلی و خارجی اندام فوقانی
برای اطلاعات بیشتر و سفارش محصول اینجا کلیک کنید.
تنظیم:محمدامامی
بالا نگه داشتن متابولیسم بدن میتونه برای شما سود زیادی داشته باشه و باعث میشه که چربی در بدن شما ذخیره نشه. به همین منظور یه سری نکات مهم رو جهت افزایش متابولیسم خدمت دوستان ارائه میدیم:
نکته اول: مصرف چرخشی (3/1) کربوهیدرات
در این روش با کاهش مصرف کربوهیدرات ها به مقدار روزانه 100 الی 150 گرم به مدت 3 روز و استفاده از کربوهیدارت های کم قند ( به طور کلی ما باید 75 درصد کربو پیچیده و 25 درصد کربو ساده مصرف کنیم در روز) مانند جو , غلات , نان
عضله سازی با ایکس بادی چگونه است و سرعت انجام این ورزش میتواند سریع من را به خواسته ام یعنی عضله سازی برساند.

1.در زمان کمتر به نتیجه بهتری میرسید     2.با استفاده از دستگاه ایکس بادی برنامه ریزی مشخص برای افزایش قدرت استقامت کاهش چربی بدن تقویت عضلات داشته باشید    3. در هفته با دو جلسه ٢٠ دقیقه ای مانند ٦ ساعت تمرینات بدنسازی و چربی سوزی میتوانید داشته باشید( ٢٥٠٠ کالری در هر جلسه سوخته میشود)    4. فشار کمتری به بدن وارد میشود به نحوی که
بهتر برای ساخت عضله :
کلید ساخت و تعمیر عضلات تستوسترون است از آنجایی که تستوسترون در حدود 8 صبح به اوج تولید خودش می رسد و در طول روز کاهش می یابد، بهترین زمان برای ساخت عضلاتتان، تمرین در صبح است. 
بهتر برای کاهش چربی :
ورزش کردن زود هنگام و قبل از اینکه بدن شما فرصتی برای پردازش هر نوع غذایی داشته باشد، حالت سوزاندن چربی بدن را فعال خواهد کرد و از سلول های چربی به عنوان انرژی برای تأمین انرژی استفاده خواهد کرد. 
تقویت خلق و خو :
ورزش باعث افزا
شاید در تبلیغات ، وبلاگها و مجلات مشهور به شایعات مشهور درباره تزریق خوانده باشید یا در مورد آن از دوستان خود شنیده باشید. اما تصورات غلط زیادی در مورد درمان بوتاکس و نحوه استفاده از آن وجود دارد.
لوازم آرایشی و بهداشتی بوتاکس از زمان تصویب FDA در سال 2002 توسط ایالات متحده در دسترس است. دقیقاً همان بوتاکس تزریق شده برای اهداف پزشکی (مانند اسپاسم عضلانی کنترل نشده) اولین بار توسط FDA تأیید شد.
تزریق بوتاکس
بوتاکس برای سه هدف اصلی استفاده می شود: ک
۱-حداقل سه بار در هفته تمرین کنید. بسیاری از افراد تصور می کنند برای ساختن ماهیچه باید هر روز تمرین کنند، اما این طور نیست. عضلات زمانی بزرگتر می شوند که هنگام تمرین استراحتهای کوتاه داشته باشند و زمانی قویتر می شوند که طی روزهای استراحت دوباره بازسازی شوند. بنابراین گروه یکسانی از عضلات را در دو روز متوالی تمرین ندهید.
به صورت گردشی گروهی از عضلات را تمرین دهید، یعنی روزهایی که نمی توانید روی عضلات پا تمرین کنید، روی بازو، پشت، قفسه سینه و
داشتن جلو بازو حجیم یکی از اهدافیست که همه ما به دنبال آن هستیم.

دمبل را را در دست گرفته و در حالی که دست  صاف هست بایستید. آرنج ها باید در کنار بدن و کف دست ها رو به بدن شما باشد. این نقطه شروع حرکت جلو بازو دمبل چکشی خواهد بود.
حال هم زمان با انجام عمل بازدم ( بیرون دادن نفس ) دست خود را به حالت چکش به سمت بالا برده تا ماهیچه جلو بازو منقبض گردد. دقت کنید که قسمت بالای بازو ثابت بوده و دمبل را تا مقابل شانه بالا بیاورید.
در بالاترین نقطه لحظه ای م

دستگاه لاغری ای ام اس(EMS)
اگر برای شما دستیابی به قدرت و هیکل ورزشی مهم است باید در عرصه های گوناگون مانند قدرت، سرعت و استقامت مقادیر زیادی از وقت و انرژی را مصرف کنید.اما نگرانی دیگر نه!!!!
با اثر بخشی EMS کل بدن به صورت هم زمان این اموزش را برای رسیدن به هیکل ایده آل فراهم میکند.
اماده شدن برای GPP (آمادگی جسمانی عمومی) بسیار کارآمدتر میشود، چرا که EMS به عنوان یک جایگزین جدید برای افزایش شدید فیبر عضلانی و عملکرد ان بصورت انقباض تند عضلات است ک
عوارض تزریق بوتاکس در اطراف چشم !!!
عوارض تزریق بوتاکس در اطراف چشم

عوارض تزریق های بوتاکس در منطقه پری اوربیتال معمولا مربوط به خود تزریق یا تأثیر دارو است. عوارض تزریق معمولا مربوط به درد و کبود شدن است. می توان با استفاده از یخ پیش از درمان، موضعی یا هوای سرد، ناراحتی را به حداقل رساند، اگرچه این کار ضروری نمی باشد.
رگ های برجسته اغلب در منطقه گوشه خارجی چشم دیده می شوند، که مستعد جراحت در طول تزریق بوتاکس می باشند. در تلاش برای اجتناب ا
قلب از نظر آناتومی به دو ناحیه ی عملکردی تقسیم می شود: قلب سمت راست و قلب سمت چپ. این دو قسمت قلب به وسیله ی یک دیواره از یکدیگر جدا می شوند. هر قسمت قلب نیز به دو حفره تقسیم می شود: دهلیز راست در بالا و بطن راست در پایین؛ دهلیز چپ قلب در بالا و بطن چپ در پایین. هر حفره دریچه ی یک طرفه ای دارد که حفرات را از هم جدا و جریان خون را کنترل می کند. دریچه دهلیزی بطنی راست که به آن دریچه سه لَتی (تری کوسپید؛ tricuspid) هم گفته می شود و دهلیز و بطن راست قلب را از یک
اشکال دارویی استریلی (ضدعفونی شده و عاری از میکروب ) هستند که حاوی یک یا تعداد بیشتری دارو بوده و برای تجویز تزریقی طراحی شده اند.

فرآورده های تزریقیفرآورده های تزریقی محلول ها ، سوسپانسیون ها یا امولوسیون های استریل در حامل مناسب آبی یا غیر آبی می باشند. این فرآورده ها به سه شکل موجود می باشند. محلول ها مانند آمپول دگزامتازون ، پودرها که مواد جامد استریل هستند و با اضافه کردن حجم مناسب مایع استریل ، به صورت محلول یا سوسپانسیون در می آیند. م
اگر دارید روی عضله سازی کار می کنید، حتما خودتان می دانید که تنها ورزش های بدنسازی کافی نیستند و لازم است که تغذیه و رژیم خود را نیز تنظیم کنید. بدنسازان تلاش خود را بر این می گذارند که چربی بدنشان را پایین تر از حد نرمال نگه دارند: بین 3 تا 8 درصد برای مردان و 10 درصد برای زنان. این کار برای ان است که عضلات دیده شوند و زیر لایه ای از چربی پوشانده نشوند. غذا خوردن مثل یک بدنساز به شما کمک خواهد کرد که عضله سازی کنید و از شر چربی های اضافه تان خلاص شو
آموزش ماساژ برای رفع خستگی و کوفتگی
آموزش ماساژ برای رفع خستگی و کوفتگیحتما"
برایتان ییش آمده بعد از یک روز پرمشغله کاری کمی احساس کوفتگی و خستگی
می‌کنید. اگرچه ممکن است یک دوش آب گرم کمی از خستگی و کوفتگی را از بین
ببرد اما هیچ‌چیز اثر یک ماساژ ریلکسی ستون فقرات و پشت را ندارد. این
ماساژ یکی از بهترین شیوه‌های است که می‌تواند به راحتی خستگی و کوفتگی را
از شما دور کرده و با از بین بردن تنش‌ها و استرس‌های ناشی از زندگی روزمره
حس خوبی به ش
چند روزیه که فکر می کنم ممکنه دچار افسردگی شده باشم،عموما حالم خوب نیست-خیلی بد است- حتی صبح ها که از خواب بیدار میشم پر از حال بدم ، مداما حس می کنم دلم میخواد گریه کنم ، حس می کنم هیچ چیزی به وجدم نمیاره ، شوق برام یه مفهوم دور شده ، حس میکنم عضله های پیشانیم دچار اسپاسم شده و مقاومت میکنن در برابر باز شدن ، با این که آدم عاطفی ای هستم به طرز عجیبی حس می کنم قابلیتم رو برای دوست داشتن ، برای عاشق شدن و حتی به میل غریزیم رو از دست داده ام.می خوام د
۱۰ تمرین ورزشی برای تقویت عضلات پا

بـله، می دانم. دوسـت دارید عــضلات سینه و بازوهایتان بـزرگتر شود. اما اگر خیلی روی بالاتنه تان متمرکز شوید، نـه تـنها هیکل بی تناسبی خواهید داشت، بلکه از فواید عالی که می توانید با ورزش دادن عضله های پشت زانو و ساق پا و رانــهایتان بدست آورید که باعث بزرگتر شدن عـضـله هـایتـان می شود ولی در عوض سوخت چربی و کـالـری را در بـدنـتـان بـالا بـرده و عـمـلـکرد شـما را در هر ورزشـی بهتر خواهد کرد، دور خواهید مان

عضله قلب بدون نیاز به تحریک عصبی به طور خودکار منقبض می‌شود و این امر ناشی از عملکرد سلولهای تخصص یافته‌ای است که از تغییر سلولهای عضلانی حاصل می‌شوند و کار آنها تولید تحریک برای ضربانات قلبی و هدایت این تحریکات به قسمتهای مختلف قلب برای هماهنگی انقباض دهلیزها و بطنها می‌باشد. این سلولهای تخصص یافته ساختمانهایی را بوجود می‌آورند که در مجموع سیستم هدایتی قلب را تشکیل می‌دهند.سیستم هدایتی قلب از گره سینوسی دهلیزی(SA node) شروع میشودکه در
اکثر بدنسازها برای بزرگ‌تر کردن اندازه ماهیچه‌هایشان و شکل دادن به آن‌ها به طور منظم مکمل مصرف می‌کنند. این مکمل‌ها علاوه بر رشد ماهیچه‌ها مزایای دیگری هم دارند.هنگامی که شما نمی‌توانید تمام عناصر مورد نیاز را از طریق یک رژیم متعادل دریافت کنید، مکمل‌ها کمک کننده هستند.
مکمل‌های بدنسازی محبوب
در بین تمام مکمل‌هایی که بدنسازها مصرف می‌کنند، مکمل پروتئینی از همه محبوب‌تر است .پروتئین همانند یک ماده ضروری برای عضله‌سازی است، بنابر
امتحانا وحشتناک سنگین شدن 
یه مغز خسته یه روح خسته تر صبح به زور از تخت پایین میارم کتاب و جزوه ها رو باز میکنم جلوش میگم فکرنکن فقط درس بخون!!
به هیچ چرایی دنیا فکر نمی کنم خودمو غرق میکنم میون اون همه عضله و رگ عروق و اعصاب
به اخرین روزهای امتحانم نزدیک میشم کلی مبحث دارم که هنوز نبستم امروز میشه گفت طلایی ترین روز من هست برای تموم کردن مباحث 
ولی
دیشب یه خواب  دیدم، خواب تو... 
حداقل تو خوابم ادم خوبه قصه باش!! 
یه خواب میتونه کل روزت رو به افت
در این پست نکاتی که برای افزایش وزن عضلانی باید بدونید رو ذکر خواهیم کرد.
نکته ۱: تعداد انجام حرکت ها:
برای اینکه وزن عضلانی خودتون رو افزایش بدید باید تعداد ست ها را کم و تعداد حرکاتی که در هر ست انجام می دهید را بیشتر کنید. 
در صورتی که تعداد ست ها را افزایش دهید و در هر ست تعداد کمی حرکت انجام دهید افزایش وزنی در کار نخواهد بود اما این نوع تمرین باعث افزایش قدرت و مهارت شما در انجام آن حرکت می شود. 

نکته ۲: سخت تمرین کنید:
سخت کار کنید کلیستنی
معایب جراحی بواسیر با نظارت پزشک قابل رفع هستند و جای نگرانی ندارند فقط باید بعد از جراحی تمامی موارد مشکوک را زیرنظر داشته باشید و آنها را به پزشک معالج خود گزارش دهید. روش درمانی جراحی بواسیر یک روش درمانی متداول و امن است. با این حال، هر جراحی دارای برخی عوارض و معایب است که در این مورد می توان به موارد زیر اشاره کرد. خونریزی عفونت واکنش به بیهوشی ممکن است بعد از عمل به خاطر تورم یا اسپاسم عضلانی دچار مشکل شوید. اگر عضله یا اسفنکتر مقعدی شم
معایب جراحی بواسیر با نظارت پزشک قابل رفع هستند و جای نگرانی ندارند فقط باید بعد از جراحی تمامی موارد مشکوک را زیرنظر داشته باشید و آنها را به پزشک معالج خود گزارش دهید. روش درمانی جراحی بواسیر یک روش درمانی متداول و امن است. با این حال، هر جراحی دارای برخی عوارض و معایب است که در این مورد می توان به موارد زیر اشاره کرد. خونریزی عفونت واکنش به بیهوشی ممکن است بعد از عمل به خاطر تورم یا اسپاسم عضلانی دچار مشکل شوید. اگر عضله یا اسفنکتر مقعدی شم
نکته اول این است که هر دو جریان کشنده هستند ولی استدلال عمومی مبنی بر این است که جریان dc خطرناک تر است زیرا جریان dc مستقیم است ولی جریان ac متناوب است و به صفر می رسد و فرد می تواند دست خود را از جریان بکند.در حالت عادی نیز جریان dc باید خطرناکتر باشد اما بدون داشتن فرکانس جریان ac که فرکانس بالایی دارد خطرناکتر است با این همه به جریان و زمان و مقاومت بستگی دارد.
اما با توجه به آزمایشات پزشکی چارلز دالزیل جریان ac منجر به یک سری از انقباضات عضله ای
فردا گرگ و میش صبح باید برم بیمارستان.
قراره نوارعصب بدم و راستش کمی استرس دارم.
بیشتر بخاطر نتیجه بعدش
که یا باید دستمو عمل کنم یا کورتیزول تزریق کنم.:/ و البته  جلسات فیزیوتراپی .
اینجا کسی هست نوار عصب و عضله داده باشه؟
چطوریاست؟
به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی عصرحباد؛ خون حاوی غذا و اکسیژن است و از طریق شریان‌ها در دسترس و مورد استفاده سلول‌های اعضای بدن قرار می‌گیرد؛ برای خون رسانی به اعضاء بدن خود عضله قلب هم دائما نیاز به ذخیره اکسیژن دارد، در سطح قلب دو شریان اصلی تغذیه کننده عضله قلب به نام عروق کرونر راست و چپ قرار دارند که عضله قلب اکسیژن و مواد مغذی خود را از طریق انشعابات این دو شریان بدست می‌آورد.
اگر کلسترول و سایر مواد چربی موجود در خون ب
ورزش‌های مختلفی لازم است تا هر عضله بدن فرم خود را به‌دست آورد.بسیاری از کسانی که به‌طور منظم تمرین‌های بدنسازی انجام می‌دهند، با بخشی از تمرین‌ها احساس راحتی نمی‌کنند. یا به بیان دیگر، عضلات به‌خصوصی از بدن‌شان به فرم ایده‌آل نمی‌رسد. قسمت بالایی بازوها یکی از این عضلات است. بسیاری از ورزشکاران برای فرم دهی بازوها دچار مشکل می‌شوند.
به گزارش مجله  پیام دلتا؛ اگر می‌خواهید برای تقویت عضلات بازوها و خوش‌فرم کردن آنها تمرینات ورزش
اگر بخشی از عضله های مقعدی بیرون بیاید و درد زیادی را متوجه بیمار کند، بواسیر به مرحله حاد رسیده و در این مرحله نیاز به عمل جراحی برای درمان بواسیر است. در این مرحله دیگر روشهای درمانی خانگی و گیاهی نمی توانند درد بواسیر را کمتر کنند باید با روش های جراحی جلوی بواسیر گرفته شود. پس زمانی که بواسیر بزرگ و اذیت کننده شده و با خونریزی های زیاد همراه است بهتر است به یک پزشک متخصص مراجعه کنید و نسبت به درمان خود اقدام کنید. راه درمان برای درمان انو

تصور کنید در حال ورزش کردن هستید. از شدت فعالیت عرق می‌کنید، به سختی نفس می‌کشید، قلب‌تان تاپ‌تاپ می‌‌کند و خون در رگ‌های شما در جریان است تا برای ادامه‌ی فعالیت به عضله‌ها اکسیژن برساند و شما بتوانید مدت بیشتری به فعالیت ورزشی خود ادامه دهید. به این گونه ورزش‌ها هوازی (یا در اصطلاح کاردیو) می‌گویند. به عبارت دیگر، هر گونه ورزشی که فعالیت قلب، ریه‌ها و عضلات شما را زیاد کند تا شما مدت زمان بیشتری به ورزش ادامه دهید، هوازی (کاردیو) مح
در تمرینات ایکس‌بادی مربی متخصص با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا که در دستگاه ایکس‌بادی استفاده شده، به تمامی افراد برای رسیدن به اهدافشون در شرایط و وضعیت‌های متفاوت کمک می‌کنه
عضله‌سازی و بهبود عملکرد ورزشیایکس‌بادی کردن فیبرهای عضلانی بدن رو به صحیح‌ترین شکل ممکن بر اساس علم ای ام اس - EMS تحریک می‌کنه و منجر به بهبود قدرت، سرعت و توان استقامتی عضلات میشه.
کاهش وزن سریع و تناسب اندامدر هر جلسه ایکس‌بادی میزان بالایی کالری سوزاند
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان ۱۰ هفته ای
 برنامه تمرینی بدنسازی بانوان دارای موارد خاصی است که باید مقداری با برنامه تمرینی آقایان متفاوت باشد. این برنامه تمرینی بانوان ۱۰ هفته ای می باشد.
برنامه تمرینی بدنسازی بانوان شامل یک سری حرکات بدنسازی است که می توانید با انجام آن ها علاوه بر کاهش وزن، عضله سازی را نیز انجام دهید تا بدنی بدون نقص داشته باشید.
در باشگاه بدنسازی بانوان معمولا از وزنه های سبک تر استفاده می کنند، از این رو حرکات را سریع
ایکس بادی سیستم مدرن و بسیار فشرده ورزشی است که با پوشیدن جلیقه مخصوص و ارسال سیگنال به کلیه عضلات بدن بصورت کاملا مدیریت شده آنها را با سرعت بالا ورزش میدهد و به این ترتیب در طول جلسات 20 دقیقه ای و مدت کوتاهی باعث چربی سوزی، لاغری، عضله سازی و تناسب اندام میشود.
این روش ورزشی است که در آن از متد EMS (مخفف کلمه Electric Muscle Stimulation به معنای تحریک الکتریکی عضلات) استفاده می شود.
در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا 5
مشکل نعوظ می تواند زندگی زناشویی را شدیدا تحت تاثر قرار داده و برای مردان بسیار ناراحت کننده باشد . در این مطلب به برخی از روش های خانگی و گیاهی برای درمان اختلال نعوظ اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

درمان خانگی و گیاهی مشکل نعوظ
فهرست
درمان های خانگی و گیاهی برای مشکل نعوظ
1 ) تغییر سبک زندگی
2 ) تمرین کیگِل یا تمرین دیافراگم لگنی به درمان مشکل نعوظ کمک می کند
3 ) به مقدار کافی آب بخورید
4 ) L-آرژنین برای درمان مشکل نعوظ مفید است
5 ) انجیر بر
گوسفندان کرمانی از گوسفندان ایرانی هستند . این گوسفندان را در دسته گوسفندان پشمی و گوشتی قرار می دهند . زیستگاه این گوسفندان همانگونه که از نامشان مشخص است کرمان، کهنوج، سیرجان و جیرفت است . در حدود 2 میلیون راس از گوسفندان کرمانی در ایران وجود دارد .
در رابطه با ظاهر این گوسفندان باید گفت که :
- دست و پاهای این گوسفندان نسبت به سایر گوسفندان بلندتر است و به همن علت توانایی پیمودن مسافت های طولانی را دارند .
- این گوسفندان چشمانی ریز و کوچک دارن
http://WWW.NEGARSKIN.IR

درمان افسردگی 

رفتارها و نوع روحیه‌ی ما در چهره‌ی ما موثر است با وجود این حالت این سوال پیش می‌آید که حالت چهره و صورت ما روی روحیه‌ی اطرافیان تاثیر دارد؟ در سال ۱۸۷۲ یکی از دانشمندان مشهور چارلز داروین در یکی از مقالات خودبیان می‌کند که حالت چهره می‌تواند روی روحیه شما اثر بگذارد.

دکتر فینزی می‌گوید: عضله‌های میان ابرو پیام غمگین بودن را در هنگام این حالت به مغز می‌رسانند و این عضلات از آنچه که شما می‌خواهید و انتظا
توضیحات دمبل آبی
مشخصات فنی:

جنس: فوم متراکم
ابعاد:طول:33cm ، عرض: 20cm،  ارتفاع: 4.5cm

کارکرد:
قابلیت تغییر مقاومت در آب با تغییر زاویه گرفتن دمبل
مناسب برای پرورش اندام فوقانی
ایده­آل برای توانبخشی کاربردی
ایده­آل برای بهبود عملکردِ بازوها و مفاصل مرتبط، عضله و تاندون­ها، بخصوص برای چرخش داخلی و خارجی اندام فوقانی
برای اطلاعات بیشتر و سفارش محصول اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه ، نمایندگی مرکزی اخوان | اخوان جم گروه تولیدی پارس برزنت